pojektów wnętrz

nadzorów prac wykończeniowych

aranżacji funkcjonalnych

opinii i konsultacji projektowych

Katarzyna Pastuszyńska

Jestem założycielką Happy Design. Posiadam wieloletnie doświadczenie w projektach aranżacji wnętrz mieszkalnych oraz wiedzę techniczną, która umożliwia nadzór prac i ekip wykończeniowych. Od kilkunastu lat jestem związana z warszawskim rynkiem mieszkaniowym w zakresie projektowania.

W trakcie dziesięcioletniej współpracy z jednym z największych deweloperów w kraju zrealizowałam m.in. :

  • Nadzory nad zgodnością z projektem prac wykończeniowych „pod klucz” dla ponad 60 wnętrz na wielu osiedlach warszawskich
  • Doradztwo projektowe i aranżacja funkcjonalna dla około 400 mieszkań wchodzących w skład ponad 11 osiedli mieszkaniowych
  • Wsparcie projektowe dla około 1500 układów funkcjonalnych mieszkań w fazie projektowania osiedli
  • ponad 40 projektów wnętrz mieszkalnych i balkonowych do limitowanego poczytnego Podręcznego Brulionu Dobrych Pomysłów

SOCIAL MEDIA

FACE BOOK / YOU TUBE

Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala mi tworzyć od 4 lat content profesjonalnego wnętrzarskiego fanpage’a Dobrze Urządzeni. To przede wszystkim codzienne obserwowanie trendów i branżowych stron, reagowanie na ruch obserwujących. Misja polegająca na dzieleniu się swoją wiedzą i doświadczeniem oraz utrzymywanie odbiorców na nieustannie wysokim poziomie zainteresowania.

Doświadczenie w pracy z profesjonalną ekipą telewizyjną umożliwia mi prowadzenie cyklicznych odcinków o tematyce wnętrzarskiej. To praca polegająca na obsłudze całego procesu powstawania danej edycji: wybór tematu, wybór miejsca / scenerii, napisanie scenariusza, wizja lokalna, wybór ujęć w połączeniu z doborem produktów, które uczestniczą w nagraniu, organizacja udziału osób uczestniczących. Efekt finalny to bycie prowadzącym i kreatywna współpraca na montażu.